• Provoz menzy v sobotu

  23 led 14:46

  Dobrý den,
  nezvažovali jste otevření menzy během sobot, kdy probíhá kombinované vyučování? Věřím, že by mnoho z nás dálkových studentů by tento kro uvítalo.
 • Poměr cena výkon

  17 led 22:43

  Dobrý den,

  respektuji celkové zdražování jídla vzhledem k rostoucím cenám potravin. Jednu věc, co jsem stále ještě nepochopil, je kvalita připravovaných „pokrmů". Většina jídel jsou totální omyly, které někdo uplácal během pěti minut za rohem na koleni a nemají s plnohodnotným jídlem co dočinění. Nudle s tvarohem a podobná jídla jsou vážně k pobavení. Navíc o zdravém stravování se v menze nedá mluvit vůbec. Zelenina se v menze nepoužívá, nepočítám-li to hrůzostrašné zelí, které se nedá pozřít. Slavné krmné brambory netřeba zmiňovat. Nešlo by se trošku zamyslet nad celkovou skladbou a kvalitou stravy? Rád si zaplatím za kvalitní jídlo, ale někdy mi přijde, že snad zkoušíte, co strávníci vydrží.

  Děkuji
 • Vege jídla

  12 led 12:46

  Jako vegetarián mi přijde, že se jídla hrozně často opakují, nebyla by možnost většího výběru? Mnohdy je navíc k dispozici jen jedno vege jídlo, které je navíc sladké. Proč není na výběr vegetariánská dieta?
 • Zdražení minutek

  20 pro 09:58

  Dobrý den,

  negativně mě ovlivnilo to, že jste nebylo schopni zveřejnit, že došlo ke zdražení obědů - minutek pro studenty ze 44 Kč na 51 Kč. ( Poměrně velké zdražení!!!) Zajímalo by mě proč k tomu došlo, a proč nejste schopni studenty předem upozornit. Když se zamyslíte, tak 51 Kč za den je už velká částka pro studenty nemyslíte????

  S pozdravem
  Bc. Kateřina Vítovcová
  • Re: Zdražení minutek

   13 led 14:36

   Dobrý den,

   bohužel dochází průběžně k navýšení cen potravin a nákladů na režie, tak je nutné i zvýšení cen minutek. Ceny je možné sledovat na obrazovce u vchodu do menzy, stránkách KaM a na nástěnkách v menze, kde jsou aktualizovány.

   Tomaschko