• Okna a topení

  13 úno 19:22

  Dobrý den,
  při dalších plánovaných opravách kolejí, doporučuji pohlídat okna. Na K1 nejdou dovřít a táhnou.
  Dále bych se chtěla zeptat, jestli se přes víkend tlumí topení nebo se mi to zdá, ale moc přes víkend netopí a v tomhle období to jde opravdu poznat.
  Díky moc
 • Hluk

  31 led 18:51

  Dobrý den,

  musím souhlasit s námitkou ohledně klidu. Již nějákou dobu jsem se pořádně nevyspal díky dalším obyvatelům koleje K3. A tedy ne jenom díky nim, ale i díky lidem před kolejí. Myslím si, že by kolejné mohly řešit i tento hluk (a některá to díkybohu řeší). Opravdu nevěřím, že všechny kolejné chodí na obhlídky kolejí pravidelně. Je tu hluk třeba od 9 do 3 rána. Mělo by se to začít řešit víc.

  Děkuji
 • Topení ve sprchách přes zimu na K3

  29 led 17:12

  Bylo by možné zprovoznit topení ve sprchách na koleji K3? Není příjemné se sprchovat v chladném prostředí...
 • Požární ochrana

  19 led 11:17

  v reakci na tragédii ve Vejrptech prosím o důsledné dodržování PO, protipožární dveře otevřené a podepřené klínkem opravdu fungovat nebudou, další protipožární dveře, byť zavřené, ale se strženým těsnícícm páskem jsou také nefunkční. Jsou to maličkosti, říkáte si zbytečná buzerace, ale ty maličkosti zachraňují životy, to tam ty dveře , už být vůbec nemusí. Velmipřínosné by bylo i školení PO na koleji- ale funkční projít si budovu, kde jsou rozmístěné hasící přístroje, kde jsou další prvk PO atd.
 • Parkování v kampusu

  16 led 18:00

  Dobrý den,
  Dnes pro mě přijel odvoz s tím že si naložím věci jen do auta a hned odjedeme. Odvoz ale nebyl na parkoviště vůbec vypuštěn a bylo nám řečeno že důvod paní kolenou nezajímá a že máme parkovat u K1. Bydlím na K4. Chtěla bych tedy vznést dotaz, zda lze vůbec někde zastavit za účelem vyložení a naložení věci po nezbytnou dobu. Vím že jsou např. Kurýři do areálu normálně vpuštěni, pokud vezou něco studentům. Pak nerozumím tomu proč musíme táhnout kufry přes celý kampus. Za jakým účelem je tedy parkoviště zřízeno a kde lze zaparkovat?
  Dekuji
 • Hluk na kolejích i ve 3 ráno

  7 led 20:08

  Dobrý den,

  velmi mě znepokojuje, že vedení kolejí nedokáže zajistit klid na kolejích i po 10 hodině večerní.

  To, že tlupa opilých si jde zakouřit do kuchyňky (nepochopím, když si tam lidi vaří a pak je akorát naklepaný popel v umyvadle a plechovka s nedopalky na stole, kde si lidé např. připravují maso atd atd.), by se asi dalo zkousnout. Ale když potom ještě v půl 3 ráno křičí po celé chodbě a ruší nás, kteří chodíme do práce a někdy máme na spánek jen několik hodin, tak to je moc. Zažívat to potom celý semestr mi opravdu nepřijde ok.

  Nechápu, k čemu potom máme kolejné, když ani nedokáží zajistit klid a vlastně ani nechodí na obchůzky, aby tomu zabránily.

  Děkuji za pochopení a doufám, že nejsem jediný s tímto názorem a že vám to nezní jako slaboduché naříkání a nebudete mi oponovat s tím, že jsi na koleji a musíš s tím počítat. V bytovce přeci taky nikdo neřve v půl 3 ráno :)

  Děkuji za pochopení a přeji hodně úspěchů v letňáku.
 • Parkování v kampusu

  5 led 18:26

  Dobrý den, chci se vyjádřit k problému parkování v kampusu. Jako studentku bydlící na koleji mě trochu otravuje zákaz vjezdu na parkoviště u K4. Omezuje to studenty v tom, že je nám zakázán i přístup jen v případě, že máme do Budějovic odvoz a chceme si jen přivézt ke koleji své věci. Auto zajede do areálu, vyloží se věci, auto jede pryč. Paní kolejná mě odmítla pustit byť jen na pět minut na parkoviště, i když jsem se ji zaručila, že opravdu jedu jen na otočku. Na dotaz jak bych si tedy mohla přivézt věci mi bylo řečeno ať zaparkuji u Vědeckotechnického parku a odnesu si věci přes celý kampus na K4. Při mé velké bagáži a v zimě to byla dosti nepříjemná cesta. Pokud se tedy má zabránit dlouhodobému parkování studentů, tak jsem pro zřízení zpoplatněného parkovacího systému, ať máme alespoň možnost vůbec do areálu vjet, byť jen za účelem přivézt si věci.

  Děkuji.