• Hodnocení knihovny v Dukelské ulici

  4 úno 14:35

  Chtěl bych velice vyzdvihnout a pochválit knihovnu právě v Dukelské ulici, je to místo plné materiálů a knih ke studiu, je to velice příjemné místo k učení, paní knihovnice je vždy milá a příjemná, ochotná s čímkoliv pomoct a poradit, a vždy podpoří!! Skvělé místo pro studium!!
 • Studovna na Dukelské

  16 led 19:56

  Jsem moc ráda za prostor a možnost využití knihovny na Dukelské. Paní knihovnice je velice milá a vstřícná, se vším vždy ochotně pomůže a poradí. Když potřebuji něco ke svému studiu, je pro mě jednodušší a také rychlejší zajít právě do knihovny na Dukelské, než jet přes celé město do Akademické knihovny a zde dále trávit čas hledáním právě potřebných materiálů. Za mě jedině super!
 • Studovna na Dukelské

  16 led 16:05

  Skvělé místo pro učení a plnění studijních povinností. Paní knihovnice je vždy velmi milá, vstřícná a ochotná, poradí kdykoliv a s čímkoliv. Bez tohoto "supportu" a přístupu paní knihovnice by se nám studovalo jen velmi těžko. Za mě absolutní spokojenost!
 • Studovna na Dukelské

  16 led 14:51

  Tato studovna je velmi příjemná už jen svým prostředím, velikost je dostačující, ikdyž bývá studenty hojně obsazená. Paní co má knihovnu na starost je vstřícná a milá. Dobře se tam učí a pracuje.
 • Studovna na Dukelské

  16 led 10:28

  Studovna na Dukelské je skvělým místem pro tvorbu prezentací a jiných prací, hlavně pro studenty, kteří mají volnou hodinu a nestíhají jet až do knihovny na Rudolfovské. Podkladů pro tvorbu většiny prací z českého jazyka je tu dost, i když ne vždy jsou aktuální čísla periodik. Ideální je, že si práci student může ihned vytisknout nebo dokumenty naskenovat a nakopírovat. Pomáhá efektivně využívat čas, volné hodiny nebo čekání na autobus.
 • Studovna na Dukelské

  16 led 08:51

  Bez této studovny by mnozí z nás rychle dostudovali. Zde najdeme to nejdůležitější k našemu studiu, takže nemusíme prohledávat celou Akademickou knihovnu. Paní knihovnice je velmi ochotná milá paní, která si rozumí s kopírkou a nás s ní seznamuje. Celkově studovna je velmi příjemné místo na učení, kde je klid a rodí se tam nové nápady.
 • Študovňa na Dukelskej

  15 led 21:51

  Chcela by som vyzdvihnúť fungovanie študovne na Dukelskej ulici, je to veľká pomoc a viem, že ju využíva veľa študentov. Dúfam, že bude takto fungovať aj nasledujúce roky.
 • Studovna v Dukelské ulici

  15 led 21:20

  Jsem vážně moc ráda, že mám možnost navštěvovat studovnu, je tam klid a mohu tam efektivně využít volný čas mezi hodinami. Paní je velmi ochotná a přátelská a i díky ní se do studovny vždy rada vracím. Také využívám knihy i časopisy, které jsou zde přístupné. Velmi důležitá je pro mě i možnost tisku.
 • Hodnocení knihovny

  15 led 16:31

  Nikdy jsem moc nechodila do knihoven, ovšem do knihovny na Pedagogické fakultě, chodím velmi ráda! Paní knihovnice je velmi nápomocná, empatická a milá duše, díky které se stala tato knihovna místem vhodné pro učení i relaxaci. Knihovna je velmi dobře vybavena jak počítači a tiskárnou, tak hlavně i knihami ke studijním oborům, které student potřebuje.
  V dnešní době je vzácnost potkat někoho tak hodného a ochotného. A proto jsem ráda, že na naší fakultě máme tak skvělou knihovnu a pani knihovnici, protože takhle by to mělo vypadat všude! :-)